Вторник, 11.08.2020, 21:52
Вітаю Вас Гість | RSS

Увага конкурс!
Я маю право!

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Розклад

РОЗКЛАД

проведення державної підсумкової атестації

за освітній рівень початкової загальної середньої освіти

в КЗ НВК «Перспектива»

п/п

Назва предмета

Атестаційна комісія (голова,

члени комісії)

Дата проведення

Час

1

Математика

Голова комісії – Касьян І.В.

Вчитель –

Тверденко Т.М.

14.05.2019

08.50 – 09.30

2

Українська

мова (читання)

Голова комісії –

Бульчак О.В.

Вчитель –

Тверденко Т.М.

16.05.2019

08.50 – 09.30

РОЗКЛАД

проведення державної підсумкової атестації

за освітній рівень початкової загальної середньої освіти

в Юрківській філії КЗ НВК «Перспектива»

п/п

Назва предмета

Атестаційна комісія (голова,

члени комісії)

Дата проведення

Час

1

Математика

Голова комісії –

Мозгіна Н.І.

Вчитель –

Борисенко О.В.

14.05.2019

08.50 – 09.30

2

Українська

мова (читання)

Голова комісії –

Мозгіна Н.І.

Вчитель –

Борисенко О.В.

16.05.2019

08.50 – 09.30

РОЗКЛАД

проведення державної підсумкової атестації

за освітній рівень початкової загальної середньої освіти

в КЗ НВК «Перспектива»

п/п

Назва предмета

Атестаційна комісія (голова,

члени комісії)

Дата проведення

Час

1

Математика

Голова комісії –

Мельник О.М.

Вчитель –

Говтвян Л.В.

14.05.2019

08.50 – 09.30

2

Українська

мова (читання)

Голова комісії –

Мельник О.М.

Вчитель –

Говтвян Л.В.

16.05.2019

08.50 – 09.30

РОЗКЛАД

проведення державної підсумкової атестації

за освітній рівень повної загальної середньої освіти

в КЗ НВК «Перспектива»

п/п

Назва предмета

Атестаційна комісія (голова, члени комісії)

Дата проведення

Час

1

Українська мова

Голова комісії:

  Бульчак О.В.

Члени комісії:

  Малачевська І.В.

  Баранова Н.В.

 

03.06.2019

09.00

2

Математика

  Голова комісії:

Касьян І.В.

Члени комісії:

Петренко В.М.

Салтиков О.С.

06.06.2019

09.00

3

Англійська

мова

Голова комісії:

  Касьян І.В.

Члени комісії:

Харцій Л.О.  Малачевська І.В.

10.06.2019

09.00

РОЗКЛАД

проведення державної підсумкової атестації

за освітній рівень повної загальної середньої освіти

в Юрківській філії КЗ НВК «Перспектива»

п/п

Назва предмета

Атестаційна комісія (голова, члени комісії)

Дата проведення

Час

1

Англійська

мова

Голова комісії:

  Мозгіна Н.І.

Члени комісії:

  Петрошкевич Т.Я.

  Харцій Л.О.

 

03.06.2019

09.00

2

Українська мова

 Голова комісії:

  Мозгіна Н.І.

Члени комісії:

Ярошенко Л.В.

Харитоненко Д.С.

06.06.2019

09.00

3

Математика

Голова комісії:

   Мозгіна Н.І.

Члени комісії:

   Галич Л.Г.

 Севастьянова Н.А.

10.06.2019

09.00

РОЗКЛАД

проведення державної підсумкової атестації

за освітній рівень повної загальної середньої освіти

в Таврійській філії КЗ НВК «Перспектива»

п/п

Назва предмета

Атестаційна комісія (голова, члени комісії)

Дата проведення

Час

1

Математика

Голова комісії:

   Мельник Л.М.

Члени комісії:

Шепель Т.М. Севастьянова Н.А.

03.06.2019

09.00

2

Англійська

мова

Голова комісії:

  Мельник О.М.

Члени комісії:

  Михайлова І.В.

  Малачевська І.В.

 

06.06.2019

09.00

3

Українська мова

Голова комісії:

  Мельник О.М.

Члени комісії:

Михайлова С.В.

Баранова Н.В.

10.06.2019

09.00

Вхід на сайт
Погода
Календар
«  Август 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

КЗ "НВК "Перспектива"" © 2020
uCoz